React Developer (Mid/Senior)-ZDALNIE

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: praca w 100% zdalna, również po covid. Możliwość pracy z biura w Poznaniu lub Krakowie
  • Wynagrodzenie: 75-110 PLN netto +VAT/h (Mid), 110-135 PLN netto +VAT/h (Senior)
  • Poziom stanowiska: Mid./Senior
  • Zespół: 6-8 osób (SCRUM)
  • Stack techniczny: JS, ES6+, HTML5, CSS3, React, Redux, Webpack, Jenkins, Cypress.io, Percy.io, Gitlab, REST

Obowiązki:

  • Rozwój komponentów systemu podczas całego cyklu życia produktu
  • Tworzenie skalowalnego i łatwego w utrzymaniu produktu, wykorzystywanego przez ponad 350 tys. użytkowników dziennie
  • Wpływ na strategię rozwoju oraz technologie globalnego produktu wdrożonego na setki serwerów na całym świecie
  • Wsparcie pozostałych członków zespołu
  • Współpraca z innymi Frontend Developerami/QA Engineerami oraz Programistami Backendu w celu zaprojektowania i wdrożenia projektu
  • Ścisła współpraca z UX Designerami oraz Product Ownerami w celu dostarczenia najnowocześniejszego interfejsu do produktu.

Wymagania:

  • Min. 2-3 lata doświadczenia w programowaniu w technologiach frontendowych
  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu wysoce skalowalnych aplikacji zarówno z perspektywy funkcjonalnej jak i wydajnościowej
  • Wysokie umiejętności z obszaru ES6+, HTML5, CSS3
  • Doświadczenie z ekosystemem React
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/B2B na pełny etat
  • Możliwości rozwoju w środowisku międzynarodowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Przyjazną atmosferę w zespolę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.