Reach truck - nawet 2100 euro brutto miesiąc + dodatkowe benefity - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gent, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Gent, Belgia
Wyjedź i rozpocznij pracę za granicą!

Zapewnimy konkurencyjne warunki!  Wynagrodzenie w kwocie 12,67 euro brutto/h i premię zmianową (7,5% stawki podstawowej), płatne nadgodziny czy opiekę medyczną!

Przy wyjezdzie swoim samochodem gwarantujemy pokrycie kosztów zakwaterowania do 350 euro mies., kartę paliwową oraz dodatek do zjazdów do Polski !

Oczekiwania:

Wystarczy, że posiadasz doświadczenie jako operator wysokiego składowania, swobodnie posługujesz się językiem angielskim i wyjedziesz swoim samochodem do Belgii!

Zakres zadań:
  • kierowanie wózkiem widłowym typu Reach truck
  • wykonywanie prac magazynowych na terenie zakładu

Benefity:
  • Opieka lekarska
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy