Opis stanowiska pracy

Agencja zatrudnienia OTTO Work Force Polska Sp. z o.o – nr wpisu do KRAZ - 2590, jest jedną z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferująca pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Pracownik produkcyjny- Rdzeniarz/Obcinacz
Miejsce pracy: Olesno
Nr ref: SM/RDZ/07/2019

Opis stanowiska:
- Obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji
- Przestrzeganie i kontrola ustalonych parametrów procesu oraz informowanie o powstałych niezgodnościach
- Ocena zgodności wyrobu
- Informowanie o niezgodnościach maszyn i urządzeń
- Przestrzeganie parametrów procesu wykonywania rdzenia oraz ich rejestracja

Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki finansowe
- Zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową
- Zdobywanie doświadczenia w prestiżowej firmie
- Możliwość podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu

Wymagania

Wymagania:
- Dyspozycyjność do pracy od zaraz
- Zaangażowanie w podejmowane obowiązki
- Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań
- przestrzeganie dyscypliny i przepisów BHP

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt bezpośredni na adres:
Agencja Pracy OTTO
Opole, ul. 1 Maja 3-5
telefon: 77 407 94 74
lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy wpisując w tytule wiadomości numer referencyjny lub nazwę stanowiska

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego i... pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Praca fizyczna