IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

R&D Specialist/R&D Coordinator

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Odpowiedzialność za realizację i rozwój projektów R&D w firmie – analiza pomysłów i potrzeb produktowych Klientów pod kątem wymogów i możliwości technologicznych
  • Nadzór nad realizacją próbnych, jak i finalnych procesów produkcyjnych oraz bieżące reagowanie na pojawiające się niezgodności
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizacji prowadzonych projektów
  • Ścisła współpraca z Klientem oraz Działem Produkcji
  • Bieżące monitorowanie działań konkurencji i trendów rynkowych
  • Udzielanie wsparcia technicznego Przedstawicielom Handlowym oraz Klientom
  • Gotowość do udziału w spotkaniach z Klientami
  • Budowanie bazy wiedzy technologicznej w firmie
  • Gotowość do wzięcia udziału w innych projektach badawczo-rozwojowych realizowanych w firmie
  • Bieżące raportowanie do Kierownika z Belgii

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: technologia żywności i pokrewne
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze R&D w branży spożywczej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski oraz za granicę (sporadyczne wyjazdy do Belgii i Niemiec)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej oraz umiejętności komunikacyjne
  • Kreatywność, otwartość na nowe pomysły i rozwiązania oraz umiejętność ich pragmatycznej oceny
  • Wytrwałość w działaniu
  • Gotowość do ciągłego rozwoju zawodowego

Firma oferuje:

  • Możliwość współtworzenia Działu R&D w międzynarodowej firmie z branży spożywczej
  • Udział w wielu ciekawych i ambitnych projektach
  • Praca w środowisku zorientowanym na ludzi i takich wartościach, jak wzajemny szacunek, koleżeństwo, współpraca
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.