Michael Page Michael Page

R&D Manager

W związku z rozwojem działu R&D poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko R&D Manager. Nowy pracownik będzie managerem zespołu projektowego odpowiedzialnego za rozwój produktów, uruchomienia produkcji oraz pracę nad tworzeniem innowacyjnych rozwiązań.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna, która specjalizuje się w wytwarzaniu kompleksowych rozwiązań do branży fotowoltaicznej. Organizacja jest jednym z liderów w swojej kategorii produktowej, który rokrocznie zwiększa swoje udziały na rynku polskim. Klient pracuje w oparciu o najnowsze technologie, inżynierię oraz innowacyjne rozwiązania. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w woj. warmińsko-mazurskim.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie projektów zgodnie z wymaganiami wewnętrznymi i wymaganiami Klientów
  • Pełna odpowiedzialność za poprawną realizację przyjętych projektów zgodnie z ich założeniami oraz Time Planem
  • Odpowiedzialność za efektywne przydzielanie nowych projektów do inżynierów w uwzględnieniu ich aktualnego obciążenia
  • Akcje korekcyjne dla niefunkcjonujących procesów wewnętrznych w dziale
  • Delegowanie wsparcia dla pozostałych działów w firmie przy rozwiązywaniu kluczowych problemów produkcyjnych i jakościowych
  • Ciągła i szczegółowa kontrola postępów realizacji projektów
  • Samodzielne prowadzenie projektów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w strukturach R&D lub projektowych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość udziału w dużych, innowacyjnych projektach
  • Duże możliwości rozwoju w ramach pionowych struktur w Polsce
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Olsztyn
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page