Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Ratownik Medyczny

Katowice, śląskie

TermMed

Opis stanowiska pracy

Firma TermMed działająca na rynku medycznym od 2012 roku poszukuje RATOWNIKA MEDYCZNEGO do pracy w transporcie sanitarnym. Siedziby firmy zlokalizowane są w Katowicach, Sosnowcu i Rudzie Śląskiej.

Obowiązki:
- dbałość o powierzonego pacjenta w czasie transportu sanitarnego
- utrzymywanie pozytywnych relacji ze środowiskiem medycznym
- dbałość o interesy Firmy

Zapewniamy:
- miłą atmosferę
- cykliczne szkolenia tematyczne
- praca jednozmianowa od pn-pt
- wynagrodzenie podstawowe plus dodatki

Wymagania

Poszukujemy osoby:
- empatycznej i wyrozumiałej wobec pacjentów
- posiadającej dyplom potwierdzający przygotowanie do zawodu
- wykonującej swoje obowiązki odpowiedzialnie i sumiennie
- zaangażowanej i uczciwej
- mile widziane doświadczenie w transporcie sanitarnym/medycznym,
- aktualne prawo jazdy kat.B (mile widziane)

Firma TermMed działa na rynku od 2012 roku. Od początku działalności naszej firmy na... pierwszym miejscu jest pacjent. Dbamy o najmłodszych (monitorując szczepionki, które są podawane niemowlakom w czasie wizyt szczepiennych), jak i starszych pacjentów (wykonując transport medyczny na powierzonym terenie, według najwyższych standardów). Wykonujemy swoje zadania rzetelnie i terminowo, tego samego wymagamy od naszych pracowników.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy:
Rok
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
13,00 zł - 15,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
Premie uznaniowe, dodatki za szkolenia medyczne
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Opieka zdrowotna