Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0734

Obowiązki:

1. Bezpośredni udział w akcjach ratowniczo gaśniczych;
2. Utrzymanie powierzonego sprzętu oraz odzieży specjalnej i przedmiotów wyposażenia osobistego w czystości i pełnej sprawności technicznej;
3. Wykonywanie napraw i konserwacji sprzętu (niewymagających interwencji serwisu) będącego na wyposażeniu jednostki;
4. Aktywne uczestnictwo w szkoleniach i ćwiczeniach doskonalących;
5. Udział we wszystkich pracach gospodarczych na terenie KP PSP w Sępólnie Kraj.;
6. Pełna znajomość danych taktyczno-technicznych sprzętu oraz środków będących
na wyposażeniu jednostki;
7. Ciągłe i systematyczne pogłębianie wiedzy zawodowej i utrzymanie wysokiej sprawności fizycznej;
8. Sumienne wykonywanie rozkazów i poleceń wydawanych przez przełożonych
z zachowaniem zasad BHP;
9. Pozostawanie w stałej dyspozycyjności do działań ratowniczo gaśniczych i pełnienie wyznaczonych służb;
10. Przestrzeganie regulaminu służby wewnętrznej, ceremoniału pożarniczego
oraz godzinowego toku służby;
11. Wykonywanie innych czynności wynikających z art. 1, ust. 2 ustawy z dnia 24 sierpnia 1991 roku o Państwowej Straży Pożarnej (Dz. U. z 2018, poz. 1313 ze zmianami).

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane:

  • średnie zawodowe

Miejsce pracy: Sienkiewicza 54, 89-400 Sępólno Krajeńskie, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Mianowanie

Wymagane dokumenty: Pełne ogłoszenie na stronie: http://www.sepolno.kujawy.psp.gov.pl/nabor-do-sluzby/ oraz http://www.binp.info/kppspsepolno/ termin składania dokumentów do 26.08.2019 r.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy