Radca Prawny/ Specjalista ds. Prawnych

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, wiodącego producenta na rynku branży spożywczej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Radca Prawny/ Specjalista ds. PrawnychMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • kompleksowa obsługa korporacyjna spółki (przygotowywanie uchwał na posiedzenia organów statutowych, przygotowywanie wniosków do KRS, dokonywanie zmian w umowie spółki, itp.),
  • przygotowywanie, weryfikowanie oraz opiniowanie umów prawa cywilnego oraz handlowego (umowy sprzedaży, umowy dostawy, umowy zaopatrzeniowe, umowy na świadczenie usług, itp.),
  • przygotowywanie, weryfikowanie oraz opiniowanie dokumentów prawnych,
  • wsparcie prawne poszczególnych działów spółki (Sprzedaży, Dystrybucji, HR, Marketingu, itp.),
  • przygotowanie dokumentów z zakresu prawa pracy (umowy o pracę, wypowiedzenia, akty prawa wewnętrznego),
  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz ich archiwizacja,
  • kompleksowa obsługa procesowa spółki (sporządzanie pism procesowych w postępowaniu cywilnym, karnym i administracyjnym; reprezentowania klienta przed odpowiednimi organami).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • tytuł zawodowy radcy prawnego (mile widziane osoby, które w tym roku zdały egzamin zawodowy),
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, handlowego oraz prawa pracy,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale prawnym spółki,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość prawa żywnościowego,
  • samodzielność, umiejętność organizacji pracy oraz radzenie sobie z presją czasu,
  • umiejętność współpracy z klientem wewnętrznym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • duże perspektywy rozwoju,
  • dodatkowe benefity (deputaty, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie),
  • stabilne zatrudnienie,
  • elastyczny czas pracy,
  • bezpłatny parking/spółka gwarantuje również dojazd do miejsca pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.