Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • bieżąca obsługa prawna wybranych obszarów działalności spółki
  • sporządzanie opinii i informacji prawnych
  • tworzenie i opiniowanie umów oraz wewnętrznych dokumentów spółki (regulaminów, procedur itd.),
  • wsparcie prawne dla wybranych działów spółki
  • reprezentacja spółki w relacjach z podmiotami zewnętrznymi, w tym w sporach sądowych
  • uczestnictwo w negocjacjach umów handlowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego prawniczego oraz wpis na listę radców prawnych
  • min. 3 lata doświadczenia w dziale prawnym spółki o zasięgu ogólnopolskim
  • praktycznej znajomość prawa gospodarczego, prawa własności intelektualnej oraz prawa obrotu nieruchomościami,
  • stałe doskonalenie własnych umiejętności i zdobywanie wiedzy
  • orientacji biznesowej, umiejętności identyfikacji i analizy ryzyk
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej)
  • umiejętności pracy pod presją czasu, samodzielności, terminowości

Wymagania

Oferujemy:

  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie będącej liderem sieci sklepów typu convenience
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia
  • lokalizację biura w centrum Poznania
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną, nieformalną atmosferę pracy

Żabka Polska sp. z o.o. to 17 lat doświadczenia w handlu detalicznym, ponad 4000 sklepów... Żabka i Freshmarket w 70% miast w całej Polsce, ponad 1,5 mln Klientów każdego dnia. Wspólnie tworzymy największą sieć sklepów typu convenience w Polsce.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Prawo / Prokuratura