Hays Poland

Radca Prawny

Kraków
Kraków
NR REF.: 1149796

Dla mojego Klienta firmy międzynarodowej zlokalizowanej w Krakowie poszukuję kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Kraków

Obowiązki

  • Pełna obsługa prawna firmy
  • Udzielanie porad prawnych i wyjaśnień w zakresie interpretacji i stosowania prawa
  • Przygotowywanie, opiniowanie, negocjowanie umów (np. umowy z klientami, dystrybutorami i dostawami)
  • Sporządzanie opinii prawnych
  • Wsparcie prawne bieżących projektów prowadzonych przez Spółkę
  • Współpraca ze wszystkimi działami firmy
  • Przygotowanie pozwów, pism procesowych i wniosków w postępowaniach sądowych
  • Kontrola i aktualizacja dokumentacji prawnej i korporacyjnej

Wymagane:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy jako radca prawny (mile widziane w środowisku międzynarodowym w sektorze produkcyjnym lub handlowym.)
  • Bogate doświadczenie w przygotowywaniu, opiniowaniu, negocjowaniu umów handlowych
  • Rozumienie roli prawnika in-house, jako wsparcie dla biznesu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane będzie doświadczenie w rozwiązywaniu sporów oraz w zakresie europejskich zagadnień związanych z ochroną danych osobowych
  • Samodzielność, inicjatywa
  • Analityczne myślenie

Oferowane:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa
  • Dostęp do parkingu

Osoby zainteresowane, zapraszam do aplikowania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland