Opis stanowiska pracy

Do naszej Kancelarii w Katowicach poszukujemy

RADCY PRAWNEGO DO DEPARTAMENTU PRAWA PRACY

Zakres obowiązków:

  • aktywny udział w pracach przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii w zakresie prawa pracy;
  • wsparcie pozostałych działów Kancelarii w pracach związanych z obsługą naszych klientów;
  • nadzorowanie pracy młodszych prawników.

Wymagania:

  • 3 – 5 letniego doświadczenia zawodowego w kancelarii prawnej w doradztwie z zakresu prawa pracy;
  • pogłębionej wiedzy specjalistycznej w zakresie prawa pracy;
  • biegłej znajomości języka niemieckiego – warunek konieczny (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem);
  • wysokiej kultury osobistej;
  • odpowiedzialnego i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań;
  • zdolności do samodzielnego działania, pracy pod presją czasu;
  • zaangażowania oraz bardzo dobrej organizacji czasu pracy.

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • pakiet świadczeń socjalnych w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej;
  • możliwość udziału w doradztwie prawnym przy realizacji projektów prowadzonych dla podmiotów reprezentujących nowoczesne branże gospodarcze;
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego u boku wybitnych specjalistów w prestiżowej Kancelarii prawnej o międzynarodowym zasięgu.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane przez nas aplikacje.

Jeśli chcą Państwo, aby BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. zachowała Państwa aplikację w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k., prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również w związku z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi prowadzonymi przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k.”

Prezentacja firmy

O nas<br/>BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k. jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Obsługa klienta