POLAQUA Sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Radca prawny

Miejsce pracy: 05-500 Piaseczno

ZADANIA:

• Prowadzenie procesów w sprawach cywilnych gospodarczych i pracy;

• Przygotowywanie i opiniowanie umów zawieranych z kontrahentami;

• Opiniowanie dokumentacji przetargowej;

• Bieżące doradztwo korporacyjne;

• Reprezentowanie Firmy w negocjacjach.

WYMAGANIA:

• Wykształcenie kierunkowe poparte co najmniej 3-letnim doświadczeniem;

• Uprawnienia Radcy Prawnego;

• Doświadczenie procesowe w sprawach cywilnych, gospodarczych i dotyczących prawa pracy;

• Bardzo dobrej znajomości prawa gospodarczego, cywilnego, pracy oraz zamówień publicznych;

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

• Samodzielność;

• Sumienność.

OFERUJEMY:

• atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;

• stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;

• możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;

• pracę w zespole specjalistów z branży.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.