Radca Prawny - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Radca PrawnyMiejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • udzielanie porad, opinii i wyjaśnień w zakresie obowiązujących przepisów prawa,
  • opracowywanie i opiniowanie projektów umów i innych aktów,
  • pisanie pism procesowych,
  • prowadzenie rejestru spraw sądowych i administracyjnych,
  • występowanie w charakterze pełnomocnika substytucyjnego spółki w postępowaniach sądowych.

Oczekiwania:

  • uprawnienia radcy prawnego,
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, procedury cywilnej oraz praktyczne doświadczenie w zakresie bieżącej obsługi spółek prawa handlowego,
  • samodzielna realizacja powierzonych zadań,
  • rzetelność, skrupulatność i odpowiedzialność,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole.

Nasz klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • atrakcyjne świadczenia socjalne,
  • możliwość rozwoju.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.