Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Radca prawny - praca zdalna

Warszawa, mazowieckie

ICBM Polska

Opis stanowiska pracy

Dla nowo uruchamianego portalu z poradami prawnymi poszukujemy radców prawnych do udzielenia porad prawnych przez telefon. Praca zdalna, w dowolnie wybranych przez siebie godzinach.

Wymagania

- własna kancelaria adwokacka lub radcowska
- ubezpieczenie zawodowe OC
- aktywne wykonywanie zawodu

ICBM Polska specjalizuje się w promocji przedsiębiorstw z wykorzystaniem przeglądarki... internetowej oraz social media. Od lutego 2014, ICBM Polska posiada status Partnera Google. W 2015 agencja uczestniczyła w programie Google Partner Rising Stars.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
Czas trwania umowy:
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Przedział wynagrodzenia:
74,00 zł - 74,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Prawo