Radca Prawny/In-house - rekrutacja online

HRK S.A.

Starachowice, świętokrzyskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, czołowej firmy produkcyjnej w Europie, poszukujemy:

Radca Prawny/In-houseMiejsce pracy: Starachowice

Zadania:

  • doradzanie w sprawach fuzji, przejęć oraz restrukturyzacji spółek
  • wsparcie w negocjacjach z inwestorami, instytucjami finansowymi
  • weryfikacja prawna biznes planów, memorandów inwestycyjnych i dokumentów ofertowych
  • doradztwo prawne w procesach pozyskiwania kapitału od inwestorów, zawierania umów kredytowych, zabezpieczeń
  • opieka prawna nad przygotowywaniem dokumentów informacyjnych dla inwestorów zewnętrznych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • minimum 5 lat doświadczenia w obsłudze spółek
  • uprawnienia zawodowe radcy prawnego
  • mile widziane doświadczenie w zakresie finansów oraz rynków kapitałowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej
  • osoba pewna swoich umiejętności, zorientowana na biznes (can-do attitude)
  • otwartość na pomysły i merytoryczną dyskusję

Oferujemy:

  • zatrudnienie w prężnie i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Działu Prawnego
  • ścisła współpraca z Zarządem spółki
  • praca w międzynarodowym środowisku, duże możliwości rozwoju
  • praca w trybie hybrydowym, zdalnie i w siedzibie Spółki- Starachowice
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.