Opis stanowiska pracy

- sporządzanie pism procesowych,

- przygotowywanie projektów opinii prawnych,

- prowadzenie korespondencji z klientem,

- przygotowywanie projektów umów,

- uczestnictwo w rozprawach.

Wymagania

- znajomość prawa cywilnego, prawa gospodarczego, budowlanego, podatkowego

oraz prawa własności intelektualnej (specjalizacja przynajmniej w jednej z

wymienionych dziedzin),

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

- znajomość drugiego języka obcego mile widziana, zwłaszcza znajomość języka

niemieckiego, słowackiego lub czeskiego,

- umiejętność pracy zespołowej,

- chęć dalszego podnoszenia kwalifikacji, w tym również nauki języka obcego,

- mile widziane prawo jazdy kat. B.

- magister prawa

Oferujemy:

- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym udział w Szkole Prawa

Słowackiego współorganizowanej przez Kancelarię V4 Legal wraz z Uniwersytetem

Jagiellońskim,

- szansę odbycia zagranicznych praktyk,

- udział w interesujących, międzynarodowych projektach,

- pracę w miłej atmosferze, w międzynarodowym środowisku.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Kancelaria Radców Prawnych V4 Legal

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Prawo / Prokuratura