Radca prawny/Adwokat Aplikant radcowski/adwokacki

Gut i Wspólnicy Kancelaria Prawna Sp. k.

30-002 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Mile widziane:
• praktyczne doświadczenie w obsłudze prawnej struktur holdingowych oraz udział przy transakcjach kapitałowych,
• doświadczenie w obsłudze prawnej firm deweloperskich,
• doświadczenie w sprawach związanych z legalizacją pobytu oraz uzyskiwaniem zezwoleń na pracę i wiz dla cudzoziemców.

Oferujemy:
• możliwość zdobycia doświadczenia w Kancelarii specjalizującej się w prawie gospodarczym i obsłudze prawnej przedsiębiorców,
• uczestnictwo w różnorodnych sprawach z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Prosimy o dopisanie w treści dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Gut i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. z siedzibą w Krakowie”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
• co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe w dziale prawnym lub kancelarii prawnej obsługującej przedsiębiorców, a w szczególności w zakresie realizacji projektów związanych z nabywaniem lub zbywaniem nieruchomości oraz przeprowadzaniem audytów prawnych nieruchomości
• doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych
• bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, postępowania cywilnego, prawa spółek, prawa gospodarczego oraz prawa nieruchomości,
• w przypadku aplikantów – rozpoczęty przynajmniej II rok aplikacji,
• umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań,
• staranność i bardzo dobra organizacja pracy,
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• znajomość pakietu MS Office i programów LEX, LEGALIS.

Prezentacja firmy

Gut i Wspólnicy Kancelaria Prawna specjalizuje się w kompleksowej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting