Работа на производстве в Чехии

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr ref.: 0033976

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

Срочно ищем

Работник производства (место работы - город Ждяр-над-Сазавой или город Студенка)

- роботa на производстве металлических элементов

Оператор вилочного погрузчика (место работы - город Миловице)

- при транспортировке материала с помощью вилочного погрузчика (в должности операторa вилочного погрузчика)

Oczekiwania:

Наши ожидания:

Желание работать, а также виза, Карта Побитую и тд

Oferta:

Мы предлагаем

  • трудоустройство на основе трудового договора непосредственно с работодателем (umowa o pracę),
  • ставка для оператора производства от 100 крон за час на руки
  • ставка для вилочного погрузчика от 120 крон за час на руки
  • возможен карьерный рост и повышение ставки
  • работа в 2 смены по 12 часов

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.