Quantity Surveyor / Specjalista ds. rozliczeń

PowerChina

Kłodzko, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- Przygotowanie dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia procesu rozliczenia robót do Zamawiającego;
- Sporządzanie dokumentacji robót zamiennych, dodatkowych oraz roszczeń;
- Prowadzenie dokumentacji budowy;
- Przygotowanie raportów do Zmawiającego;
- Sporządzanie miesięcznych zestawień wartości robót wykonanych na budowie;
- Analizę kosztów realizacji inwestycji w odniesieniu do założeń ofertowych;
- Kompletowanie dokumentacji do miesięcznego Przejściowego Świadectwa Płatności (PŚP);
- Rzliczanie zamówień dodatkowych oraz uzupełniających do kontraktu podstawowego;
- Współpracę z Zamawiającym;

Wymagania

- Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji;
- Znajomość procedur FIDIC w realizacji inwestycji budowlanych;
- Ukończone studia wyższe techniczne w zakresie budownictwa;
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata;
- Znajomość The Standard Method of Measurement (SMM)
- Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności programu Excel;

Prezentacja firmy

PowerChina to jedna z największych grup budowlanych świata, która realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
min. 24 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Finanse, Praca Inżynieria