Oferta wyróżniona

Opis stanowiska pracy

Cel istnienia stanowiska: Bieżąca weryfikacja i kontrola materiału pod względem niezgodności jakościowych w oparciu o procedury powierzone przez klienta oraz założenia kontraktowe, a także wskaźniki KPI.

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dostaw pod względem jakościowym na podstawie zdefiniowanych wskaźników
  • Weryfikacja stanów magazynowych w oparciu o procedury
  • Kontrola jakości 100% produktów specjalnych, wysyłek oraz reklamacji
  • Prowadzenie statystyk zwrotów i wykonanych kontroli jakości
  • Analiza danych jakościowych i proponowanie działań naprawczych

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Wiedza z zakresu procesów magazynowych
  • Bardzo dobra znajomość MS office (Excel)
  • Dokładność i systematyczność

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko pełne ciekawych wyzwań
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY
  • Realną możliwość rozwoju i awansu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę oraz partnerskie środowisko pracy

CEVA Logistics jest jedną z wiodących firm w łańcuchu dostaw. Zajmuje się logistyką... kontraktową, zarządzaniem transportem i dystrybucją. Firma obecna jest w ponad 170 krajach.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji