Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

Quality Manager

Tychy, śląskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Tychy
NR REF.: 1094995

Dla naszego klienta, firmy z branży motoryzacyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko Quality Manager/Lider zakładu.

Celem stanowiska jest zarządzanie działem jakości poprzez jego rozwój, a także wyznaczenie celów i ich realizację. Do obowiązków Managera na danym stanowisku będzie ścisła współpraca z dostawcami jak i klientami w celu rozwiązywania reklamacji, doskonalenie systemu jakości, analiza problemów, a także opracowywanie działań korygujących i zapobiegawczych po audytach systemu, procesu, produktu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie także pełnić nadzór nad działem logistyki, H&S, produkcji i administracji. Będzie to ok. 20 osobowy zespół.
Idealny kandydat powinien posiadać wyższe wykształcenie techniczne oraz min. 7-letnie doświadczenie zawodowe w firmie z branży automotive w obszarze jakości (w tym min 3 lata na stanowisku Kierowniczym). Dodatkowo Kandydat powinien znać normy ISO 9001, ISO TS (IATF) 16949 & VDA 6.3 Od Kandydatów wymagamy także bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju i awansu zawodowego. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria