Quality manager / Kierownik Działu jakości i pełnomocnik ZSZ

Tychy, śląskie

Klient InfoPraca.pl

Opis stanowiska pracy

Firma z branży automotive z kapitałem angielskim poszukuje:

Wymagania

Opis roli:

  • Zarządzanie pracą działu jakości, planowanie niezbędnych zasobów oraz rozwój podległego personelu,
  • Nadzór nad procesem tworzenia wymagań jakościowych dla nowych procesów i produktów,
  • Zarządzanie i nadzór nad realizacją polityki Jakości Grupy i Ochrony Środowiska,
  • Koordynacja projektów usprawniania i utrzymania odpowiedniego poziomu jakości produktów,
  • Nadzór i rozwój systemów zarządzania jakością (zgodnie ze standardami ISO, IATF,VDA),
  • Współudział w tworzeniu standardów jakościowych obowiązujących w firmie i grupie,
  • Odpowiedzialność za osiąganie prawidłowych wskaźników jakościowych całej firmy oraz zadowolenia klienta.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika jakości , zastępcy lub pokrewnym w zakładzie produkcyjnym,
  • Znajomość branży automotive oraz systemu zarządzania jakością IATF,
  • Zdolności analityczne,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Wymagane umiejętności komunikacyjne, interpersonalne, nastawienie na realizację celów.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę z zespołem międzynarodowym,
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy,
  • Ubezpieczenia grupowe,
  • Kartę Multisport,
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji i nauki języka angielskiego.

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Kadra zarządzająca , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Kontrola jakości , Praca Praca na produkcji , Praca Badania / Rozwój