Quality Manager CEE

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, szukamy Kandydata na stanowisko:

Quality Manager CEEMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Kierowanie podległym zespołem - rozwój pracowników i wytycznie im ścieżek rozwojowych oraz rozliczanie z celów biznesowych
  • Zarządzanie współpracą z dostawcami surowców i materiałów - audyty, warunki współpracy, zarządzanie bazą danych
  • Udział w opracowaniu bazy danych na temat surowców i materiałów (m.in. opakowań)
  • Prowadzenie projektów certyfikacyjnych dla nowych linii produktowych
  • Audyt danych (specyfikacje, informacje potrzebne do uzyskania określonych certyfikatów)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Technologia Żywności lub podobne)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie we współpracy z Klientami Zewnętrznymi
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.