Quality Leader (German speaker)

HRK S.A.

okolice Poznania, wielkopolskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży Automotive.

Quality Leader (German speaker)Miejsce pracy: okolice Poznania
Opis stanowiska:
  • odpowiedzialność za realizację produkcji zgodnie z wymaganiami klientów,
  • kompleksowe prowadzenie spraw reklamacyjnych,
  • zarządzanie grupą inżynierów jakości,
  • dokonywanie analiz i eliminacja przyczyn występowania problemów jakościowych,
  • prowadznie statysyk i raportowanie do Kierownika ds. Jakości,
  • bieżąca współpraca z działem produkcji, wspieranie i prowadzenie szkoleń dla załogi.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy w obszarze zarządzania jakoscią w firmie produkcyjnej z branży Automotive – min. 3 lata
  • doświadczenie w koordynowaniu pracy podległego zespołu,
  • znajomość procedur związanych z rozpatrywaniem reklamacji 8D,
  • swobodna komunikacja w języku niemieckim,
  • znajomość zasad i procedur związanych z systemem zarządzania jakością,
  • znajomość i umiejętność wykorzystania statystycznych metod kontroli procesu produkcyjnego.

Oferta obejmuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.