Quality Engineer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla swojego Klienta, software house’a założonego przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży IT poszukuje osoby na stanowisko Quality Engineera

Opis stanowiska:

Praca przy jednym  z wewnętrznych produktów, którego rozwój odbywa się we Wrocławiu. Produkt ten odczytuje dane z fizycznych urządzeń i wystawia je jako serwis dla innych produktów. Aplikacja tworzona jest z użyciem nodeJS. Osoba będzie członkiem zespołu scrumowego, gdzie głównymi zadaniami będą: aktywne uczestnictwo w życiu zespołu , estymacje zadań testerskich, tworzenie przypadków testowych (w JIRA), testowanie działania fizycznych urządzeń, wykonywanie testów funkcjonalnych, integracyjnych, niefunkcjonalnych

Praca w siedzibie klienta we Wrocławiu.

Oferujemy:

  • elastyczność w wyborze formy zatrudnienia (umowa o pracę, B2B, zlecenie, dzieło),
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • roczny budżet szkoleniowy,
  • prace w młodym zespole,
  • praca w scrumie,
  • możliwe wyjazdy do Niemiec,
  • dobrze wyposażone biuro,
  • zaopatrzoną kuchnie do dyspozycji,
  • owoce w biurze
  • pakiet relokacyjny.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe, kierunkowe,

- 3-letnie doświadczenie,

- bardzo dobra znajomość procesu utrzymywania jakości,

- samodzielność i dojrzałość w pracy jako tester,

- umiejętność tworzenia przypadków testowych i planu testów,

- doświadczenie w testowaniu interfejsów REST,

- doświadczenie w testowaniu rzeczywistych urządzeń ,

-znajomość :Jira, TeamCity, PostMan, SoapUI.

Mile widziane:

- podstawowa wiedza o embeded i oprogramowaniu niskopoziomowym,

- wykształcenie techniczne (z budowy komputerów i urządzeń elektronicznych),

- umiejętność dzielenia się wiedzą i bycia mentorem dla mniej doświadczonych testerów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media