Quality Engineer

Śląsk, śląskie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Osoba na stanowisku Quality Engineer będzie odpowiedzialna za nadzorowanie procesu produkcyjnego pod względem jakości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacji, posiadająca zakłady produkcyjne na terenie całej Europy. Do nowego zakładu produkcyjnego na terenie Polski poszukujemy osoby na stanowisko Quality Enginieer. Osoba ta będzie odpowiedzialna za nadzorowanie procesu produkcyjnego pod względem jakości.

Opis stanowiska

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych i realizacja działań korygujących przy użyciu różnych narzędzi jakościowych
  • Współpraca z produkcją w zakresie rozwiązywania problemów zgłoszonych przez klientów oraz dział produkcji
  • Wypracowanie, wdrażanie oraz ciągłe usprawnianie standardów jakościowych w organizacji
  • Organizowanie szkoleń wewnętrznych
  • Przygotowywanie raportów 8D
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji jakościowej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość narzędzi jakościowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu oraz otwartość na nowe wyzwania
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Prace w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pakiet świadczeń socjalnych

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inżynieria , Praca Praca na produkcji , Praca Kontrola jakości