Quality Engineer

Michael Page

Śląsk, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Quality Engineer będzie odpowiedzialna za nadzorowanie procesu produkcyjnego pod względem jakości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacji, posiadająca zakłady produkcyjne na terenie całej Europy. Do nowego zakładu produkcyjnego na terenie Polski poszukujemy osoby na stanowisko Quality Enginieer. Osoba ta będzie odpowiedzialna za nadzorowanie procesu produkcyjnego pod względem jakości.

Opis stanowiska

  • Rozwiązywanie problemów jakościowych i realizacja działań korygujących przy użyciu różnych narzędzi jakościowych
  • Współpraca z produkcją w zakresie rozwiązywania problemów zgłoszonych przez klientów oraz dział produkcji
  • Wypracowanie, wdrażanie oraz ciągłe usprawnianie standardów jakościowych w organizacji
  • Organizowanie szkoleń wewnętrznych
  • Przygotowywanie raportów 8D
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji jakościowej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość narzędzi jakościowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu oraz otwartość na nowe wyzwania
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Prace w prężnie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Pakiet świadczeń socjalnych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Śląsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page