Quality Engineer with German

Hays Poland

Okolice Katowic, śląskie

Hays Poland

Okolice Katowic
NR REF.: 1131009

Dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko Inżynier ds. Jakości z j. niemieckim. Lokaliacja : okolice Katowic

Zakres obowiązków:

  • Kontakt z klientem – telefoniczny, mailowy,
  • Nadzór i analiza reklamacji i informacji klienta
  • Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych,
  • Nadzór, aktualizacja portalu klienta oraz wewnętrznych rejestrów z incydentami jakościowymi,
  • Nadzór nad zwrotami od klienta,
  • Monitorowanie i raportowanie na temat statusu zadowolenia klienta,
  • Okresowy przegląd specyficznych wymagań klienta,
  • Przygotowywanie dokumentacji PPAP,
  • Nadzór nad procesem rekwalifikacji wyrobu,
  • Nadzór nad procesową dokumentacją jakościową,
  • Czynny udział w przeglądach i aktualizacji FMEA, Plan kontroli,
  • Dobór środków kontrolno-pomiarowych do definiowanych kontroli w procesie,
  • Przeprowadzanie analiz systemów pomiarowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe tecniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive,
  • Znajomość wymagań normy IATF 16949:20016, ISO 9001:2015,
  • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
  • Znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, Plan Kontroli, SPC, MSA),
  • Umiejętność rozwiązywania problemów jakościowym (8D),
  • Znajomość pakietu MS Office (Power Point, Excel, Word),
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Prawo jazdy kategorii B

Nasz Klinet oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o:

  • umowę o prace,
  • dofinansowanie do kursów językowych,
  • pakiet benefitów oraz możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym, międzynarodowym środowisku we współpracy z globalnymi klientami oraz kierownictwem zlokalizowanym poza Polską.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy