Quality Claim Specialist (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę reklamacyjną.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma - lider w produkcji podłóg i paneli, która w związku z rozwojem swoich struktur, poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Reklamacji - Quality Claim Specialist.

Opis stanowiska

  • przyjmowanie reklamacji i rejestrowanie ich w systemie
  • kompletowanie niezbędnej dokumentacji
  • zapewnienie sprawnej oraz ciągłej obsługi klientów (komunikacja reklamacyjna)
  • współpraca z innymi działami (m.in. Technicznym, Produkcją, Handlowym, Obsługi Klienta) w zakresie procedowania i wyjaśniania reklamacji
  • terminowe przygotowywanie raportów/pism dla klientów
  • wykonywanie zestawień i analiz związanych z reklamacjami
  • wystawianie faktur korygujących dla klientów
  • wsparcie działu technicznego w zakresie organizacji szkoleń
  • koordynacja wystawiania certyfikatów dla uczestników szkoleń praktycznych
  • wysyłanie dokumentacji technicznej do klientów

Profil kandydata

  • znajomość systemu SAP
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym swobodną codzienną komunikację w mowie i piśmie
  • znajomość przepisów dotyczących procedur reklamacyjnych (gwarancja, rękojmia)
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • mile widziane doświadczenie z branży technicznej lub budowlanej

Oferujemy

  • możliwość rozwoju swoich kompetencji zawodowych w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku
  • możliwość udziału w ciekawych projektach
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • pakiet świadczeń dodatkowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page