Quality Assurance

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wykorzystaj potencjał jednej z największej firmy medialnej w Polsce, szukając miejsca dla siebie.
Zdobądź szanse na udział w ciekawych projektach i pracy z nowymi technologiami.

Informacje o kliencie

Jedna z największych firm medialnych w Polsce. Swoim zasięgiem obejmują takie obszary jak prasa w formie tradycyjnej i prenumeraty cyfrowej, portal ogólnoinformacyjny oraz serwisy i projekty internetowe, radio, kino, reklama zewnętrzna, wydarzenia kulturalne, wydawanie książek, produkcja i dystrybucja filmowa, a także gastronomia. W swoim portfolio posiadają ponad 100 marek.

Opis stanowiska

  • wsparciem rozwoju i utrzymaniem platformy rozwiązań cyfrowych w obszarze testów automatycznych,
  • wsparciem innych mniej doświadczonych Testerów Automatyzujących,
  • tworzeniem i utrzymaniem testów automatycznych (WEB, API, MOBILE),
  • tworzeniem planów testów i ich realizacją,
  • projektowaniem scenariuszy i przypadków testowych,
  • projektowaniem scenariuszy dla testów systemowych, integracyjnych, akceptacyjnych,
  • konfiguracją i utrzymaniem środowiska testowego dla testów automatycznych,
  • przygotowywaniem danych testowych,
  • wsparciem Lidera Testów we wdrażaniu usprawnień,
  • promowaniem najlepszych praktyk oraz zasad architektonicznych, programistycznych i testowych,
  • pracą w samoorganizującym się zespole zgodnie z metodyką SCRUM.

Profil kandydata

  • masz min. 2 lata doświadczenia w przygotowaniu testów automatycznych WEB, API, MOBILE,
  • znasz JAVA (w kontekście budowy automatów oraz review kodu innych Testerów),
  • znasz metodyki BDD (Cucumber),
  • posiadasz praktyczną znajomość wzorców projektowych oraz dobrych praktyk wykorzystywania testów automatycznych,
  • bardzo dobrze znasz Selenium WEB Driver, Selenide, Rest-assured, Appium, Karate, Rest API itp.,
  • posiadasz praktyczną znajomość Jenkins, GitLab, Jira,
  • masz praktyczną wiedzę na temat procesu CI/CD,
  • dobrze znasz Webservices (SOAP, REST) oraz architekturę SOA,
  • masz praktyczną znajomość metodyk zwinnych,
  • dobrze znasz proces wytwórczego oprogramowania (z uwzględnieniem CI oraz CD),
  • znasz SQL.

Oferujemy

  • możliwość bezpośredniego wpływu na jeden z największych obszarów biznesowych,
  • odpowiedzialną rolę, mającą przełożenie na zmiany zachodzące w obszarze testowania,
  • wymianę wiedzy w zespole, m.in. podczas cyklicznych szkoleń wewnętrznych,
  • udział w Gildiach Testerskich - pozwalających poszerzyć wiedzę i doświadczenie,
  • w pełni pracę zdalną - możesz pracować z dowolnego miejsca w Polsce,
  • elastyczny czas pracy,
  • Współpraca w modelu IT Contracting (B2B)

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas określony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page