Quality Assurance Manager - branża motoryzacyjna

Michael Page

Legnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego strategicznego klienta poszukujemy Kierownika Jakości z doświadczeniem, idealnie w produkcji dla branży motoryzacyjnej. Współpraca z zakładami produkcyjnymi spółki oraz nadzorowanie i kształtowanie polityki jakościowej, a także wprowadzanie usprawnień i projektów optymalizacyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży automotive (rpodukcja dla OEM) o ugruntowanej pozycji w Polsce i w Europie.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie działem jakości w zakładzie produkcyjnym branży motoryzacyjnej (jakość procesów produkcyjnych, metrologia, nowe wdrożenia, sqa, laboratorium, kontakt z klientem)
  • Strategiczne planowanie działu jakości
  • Koordynacja projektów dotyczących wprowadzenia, usprawnienia i utrzymania jakości
  • Tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów oraz produktów
  • Wdrożenie, utrzymanie i rozwój systemów zarządzania jakością
  • Całkowity nadzór nad działaniami korygującymi oraz zapobiegawczymi
  • Kontakt i wsparcie dla klientów firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym - preferowana branża automotive
  • Bardzo dobra znajomość procesów technologicznych i standardów w branży motoryzacyjnej
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Dobra znajomość języka angielskiego, oraz niemieckiego

Oferujemy

  • Możliwość prowadzenia ciekawych projektów i wdrażania programów z obszaru poprawy jakości
  • Samodzielna praca, duża decyzyjność, realny wpływ na kształtowanie polityki jakościowej firmy
  • Współpraca w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowy pakiet benefitów, w tym auto służbowe.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Legnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page