Quality Assurance Leader

Wrocław, dolnośląskie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Wrocław
NR REF.: 1124639

Quality Assurance Leader (Greenfield project)

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie kandydatów na pozycję Quality Assurance Leader, do nowo tworzonego zakładu produkcyjnego we Wrocławiu.

Osoba ta będzie brała udział we współtworzeniu nowego zakładu.
Odpowiadać będzie za zarządzanie zespołem i wszystkimi aspektami związanymi z funkcjonowaniemDziału Jakości

Od kandydatów oczekujemy:
- kilku lat doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży FMCG (warunek konieczny)
- biegłej znajomości języka polskiego i angielskiego
-znajomości standardów oraz systemów zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności (IFS, BRC, HACCP, GMP, GHP, itp.)
-doświadczenia w zarządzaniu i rozwijaniu pracowników -wiedzy na temat technologii produkcji w branży spożywczej
-umiejętności organizacji pracy własnej i zespołu

W zamian za zainteresowanie klient oferuje możliwość zdobycia cennego doświadczenia w nowo tworzonej organizacji, atrakcyjne wynagrodzenie i przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim wraz z opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Praca na produkcji , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Praca fizyczna