Quality Assurance Coordinator

Hays Poland

Gliwice, opolskie

Hays Poland

Gliwice
Gliwice
NR REF.: 1125445

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy produkcyjnej z okolic Gliwic pooszukujemy Kandydatów na stanowisko: Koordynator ds. jakości.

Kluczowe obowiązki:
doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością,
nadzorowanie oraz aktualizacja głównych procedur,
planowanie i prowadzenie szkoleń w zakresie wymagań Systemu Zarządzania Jakością,
wykonywanie audytów wewnętrznych oraz udział w audytach zewnętrznych,
monitorowanie działań naprawczych.

Wymagania:
wykształcenie wyższe; preferowane techniczne lub chemiczne,
doświadczenie na analogicznym stanowisku,
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
Bardzo dobra znajomość pakietu MS office,
Wiedza nt. systemów zarządzania jakością ISO.

Nasz Klient oferuje:
atrakcyjne warunki zatrudnienia,
stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
ubezpieczenie na życie,
możliwość korzystania z karty Multisport i karnetów rehabilitacyjnych,
dofinansowanie do posiłków.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy