Opis stanowiska pracy

Obsługa istniejących baz danych oraz udział w pracach związanych z tworzeniem nowych baz danych, zgodnie ze specjalizacją urzędu. Udział w pracach badawczych mających na celu poszukiwanie nowych rozwiązań dotyczących pozyskiwania, przetwarzania oraz wykorzystania danych statystyki krótkookresowej

Prowadzenie prac projektowo-programistycznych dotyczących systemów pozyskiwania, przetwarzania oraz gromadzenia danych z zakresu statystyki krótkookresowej, uwzględniających nowoczesne rozwiązania i technologie

Prowadzenie szkoleń wewnętrznych i udzielanie wyjaśnień związanych z funkcjonalnościami systemu przetwarzania danych, inicjowanie i prowadzenie prac doskonalących istniejący system

Prezentacja firmy

Intercom Worldwide is the first privately owned career network in... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta