QA Tester - praca 100% zdalna

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT, wywodzącej się z Softwarehouse’u, tworzącej oprogramowanie dla milionów użytkowników na całym świecie poszukujemy specjalisty na stanowisko Software Tester

Twoje obowiązki:

  • Współtworzenie największego w tej części Europy systemu logistycznego
  • Testowanie serwisów i usług
  • Wsparcie testerskie i technologiczne dla procesów wewnętrznych firmy Klienta
  • Przeprowadzanie bieżących testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych wytwarzanego oprogramowania,
  • Utrzymywanie i rozwijanie istniejącej bazy przypadków testowych.
  • Przeprowadzanie testów regresywnych, wsparcie wdrożeń oraz automatyzacja testów.

A oto co może Tobie zaoferować!:

  • Umowę dostosowaną do potrzeb (B2B/UoP)
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Atrakcyjne konferencje i szkolenia
  • Codzienne śniadania, soki oraz porcje owoców
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie
  • Kartę Multisport
  • Playroom
  • Pakiet relokacyjny

Wymagania:

  • Doświadczenie w automatyzacji minimum 2 lata
  • Dobra znajomość Java i Selenium
  • Znajomość Git, Jira, API REST testing
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media