QA Tester (100% zdalnie)

Power Media

Gdańsk, pomorskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Gdańsk

Dla naszego Klienta, oferującego nowoczesne rozwiązania dla firm branży edukacyjnej, poszukujemy QA Testera z doświadczeniem w pisaniu testów automatyzujących oraz przeprowadzaniu testów manualnych (praca 100% zdalna)

Twoim zadaniem będzie zapewnienie wysokiej jakości flagowej platformy z obszaru marketingu cyfrowego oraz innych produktów oferowanych przez firmę.

Platforma opracowana przez firmę, umożliwia uniwersytetom i szkołom wyższym tworzenie ukierunkowanych i skutecznych cyfrowych kampanii marketingowych oraz sprytnych strategii w celu przyciągnięcia i zatrzymania najlepszych i najzdolniejszych.

Stack technologiczny: Selenium WebDriver, TestNG lub JUnit, Maven, GIT, Java, SQL

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie testów automatycznych oraz manualnych zestawu produktów oferowanych przez firmę,
  • Tworzenie oraz utrzymanie dokumentacji testowej,
  • Sporządzanie raportów dotyczących wykrytych problemów,
  • Aktywny udział w codziennych spotkaniach Scrum,
  • Ścisła współpraca z programistami i personelem projektu w celu określenia celów i uzyskania niezbędnych informacji.

Klient oferuje:

  • Bezpośrednie stabilnie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w 100% zdalną,
  • Elastyczne godziny pracy.

Wymagania:

  • Znajomość technologii takich jak: Selenium WebDriver, TestNG lub JUnit, Maven, GIT, Java, SQL
  • Znajomość metodologii przeprowadzania testów oprogramowania,
  • Wysoka motywacja do pracy oraz dbałość o szczegóły,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Płynna znajomość języka angielskiego (kontakt z klientem zagranicznym).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media