QA Manual Tester (100% praca zdalna)

Cyclad Sp. z o.o.

Praca zdalna, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca IT - Kontrola jakości

Informacje o projekcie:

  • Wielofunkcyjny zespół QA pracujący nad różnymi usługami platformy do synchronizacji i udostępniania plików
  • Lokalizacja: Poznań, możliwa praca zdalna 100%
  • Metodologia pracy: Scrum (w niektórych projektach Kanban)
  • Poziom: regular
  • Budżet: 6500 - 9500 PLN/netto + VAT
  • Zaangażowanie we wszystkie fazy tworzenia produktu- od zbierania wymagań po monitorowanie aplikacji na produkcji

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, utrzymywanie i wykonywanie testów platformy web
  • Identyfikowanie, analizowanie i zgłaszanie błędów
  • Tworzenie i wykorzystywanie dokumentacji projektowej
  • Bliska współpraca z programistami, UX i PO

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w testowaniu
  • Umiejętność tworzenia przypadków testowych, budowania planów testów i ich wykonywania
  • Znajomość metodologii testowania (funkcjonalne i niefunkcjonalne)
  • Znajomość systemów Unix
  • Pasja do rozwiązywania problemów, ulepszania rzeczy i propagowania jakości
  • Znajomość języka angielskiego, pozwalająca na skuteczną komunikację i wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B lub umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • 100% pracę zdalną
  • Rozwój osobisty (budżet i dni szkoleniowe w każdym roku)
  • Pakiet medyczny oraz kartę MultiSport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.