NetLand Sp. z o.o.

QA manager

Od: NetLand Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Olsztyn

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem innowacyjnych systemów informatycznych a także produkcją urządzeń telemetrycznych do zarządzania mediami. Programujemy w oparciu o najnowsze technologie .Net. Specjalizujemy się w projektach z obszaru Telemetrii, IoT, GIS czy SmartCITY.

Zapraszamy do współpracy specjalistów z branży IT, elektronicznej, analitycznej oraz szkoleniowej, których pasją są technologie informatyczne.

OFERUJEMY:

PRACĘ – w dogodnej formie zatrudnienia;

UDZIAŁ W PROJEKTACH – innowacyjnych, ciekawych i różnorodnych, opartych o najnowsze technologie, także o zasięgu międzynarodowym;

PRZESTRZEŃ – na rozwój w zdefiniowanej w wymaganiach przestrzeni;

WSPARCIE i OPIEKĘ doświadczonych menedżerów z obszaru wytwarzania oprogramowania i urządzeń oraz Działu HR;

SZKOLENIA – językowe i techniczne;

INTEGRACJĘ – na corocznych Regatach NetLand Cup, wyjazdach na narty, imprezach firmowych;

BENEFITY – takie jak karta MultiSport, OK System, prywatna opieka medyczna LuxMed i wiele więcej...

Obowiązki:

  • pełnienie roli „team leadera” zespołu Quality Assurance
  • bieżący udział w pracach projektowych wszystkich komórek organizacyjnych i organizacja wsparcia poprzez QA
  • organizacja obsługi monitoringu systemów i wdrożonych urządzeń z użyciem dedykowanych narzędzi
  • koordynowanie działań Service Desk

Wymagania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku typu „team leader” - umiejętność samodzielnej pracy i kierowania zespołem
  • minimum 1 rok doświadczenia w zakresie realizacji testów oprogramowania
  • minimum 1 rok doświadczenia w zakresie realizacji testów urządzeń
  • skrupulatność, umiejętność logicznego myślenia, planowania, organizacji czasu pracy zespołu
  • dążenie do ustalonych celów i praca pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji ze zrozumieniem

Oferujemy na początek wynagrodzenie na poziomie około 7.000 zł – 9.000 zł brutto miesięcznie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych (o treści znajdującej się w dolnej części ogłoszenia).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.