Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

QA Engineer

Wrocław, dolnośląskie

Team Connect Group.

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

  • Pisanie i utrzymywanie automatycznych testów przy użyciu Ruby / Selenium / Capybara
  • Wykonywanie testów manualnych w oparciu o dokumentację techniczną
  • Przeglądanie dokumentacji, zgłaszanie problemów i luk
  • Przeprowadzanie ostatecznych testów akceptacyjnych

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w testowaniu manualnym (min. 1-2 lata) oraz automatycznym (min. 1 rok) aplikacji webowych i systemów klasy Enterprise
  • Doświadczenie w pisaniu i utrzymywaniu automatycznych testów UI (np. Selenium)
  • Doświadczenie w czytaniu i weryfikacji zapytań biznesowych
  • Podstawowa wiedza z zakresu relacyjnych baz danych
  • Znajomość narzędzi Jira lub Confluence
  • Certyfikat ISTQB

Misją Team Connect jest zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów... oraz umożliwienie utalentowanym ludziom pracy w ciekawych projektach. Ciągłe dążenie do pozycji lidera oraz realizacja usług na najwyższym poziomie pozwoliło nam uzyskać ugruntowaną pozycję na rynku. Najlepsi ludzie potrzebują ambitnych wyzwań. Team Connect pomaga połączyć potrzeby jednych i drugich w drodze do osiągnięcia wspólnego celu. Firmom realizującym kompleksowe projekty IT pomagamy dobrać najlepszych z dostępnych na rynku specjalistów. Osobom szukającym wyzwań pomagamy zdobywać doświadczenie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy