Hays Poland

QA Engineer

Warszawa
QA Engineer
Warszawa
NR REF.: 1150635

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

QA Engineer

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)

Zadania:
• Przygotowywanie testów, tworzenie scenariuszy testowych i skryptów automatyzujących testowanie
• Przeprowadzanie testów
• Ocena ryzyka wprowadzanych zmian oraz tworzenie i przeprowadzanie planów testowych
• Uczestnictwo w planowaniu sprintów
• Zaangażowanie w tworzenie i przegląd kryteriów akceptacji oraz wymagań technicznych i testowych
• Dzielenie się wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem, jak również coaching i wspieranie mniej doświadczonych kolegów.

Wymagania:
• Bogate doświadczenie w QA, w tym testowania funkcjonalnego, akceptacyjnego, integracyjnego, regresyjnego, systemowego itd. – około 5+ lat
• Doświadczenie pracy w zespołach scrumowych
• Umiejętności testowania backendu (Java / .NET) i frontendu (Javascript)
• Podstawowej znajomości baz MS SQL / PostgreSQL i umiejętności tworzenia zapytań SQL
• Poziom angielskiego umożliwiający pracę w międzynarodowym zespole.
• Znajomość możliwie jak najwięcej narzędzi spośród: Selenium Webdriver, Protractor, Jenkins, Postman, Cucumber / SpecFlow, JUnit.

Oferujemy:
• Współpraca w oparciu o umowę B2B
• Długofalowa współpraca
• Możliwość korzystania z benefitów (m.in. Multisport i pakiety medyczne).

Jeśli powyższe ogłoszenie brzmi interesująco lub chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie oczekiwań klienta wobec potencjalnych kandydatów, prześlij swoje CV lub skontaktuj się bezpośrednio z Miłoszem, który prowadzi ten projekt rekrutacyjny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland