Hays Poland

QA Engineer

Warszawa
QA Engineer
Warszawa
NR REF.: 1134236

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

QA Engineer

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Forma współpracy: kontrak B2B lub umowa zlecenie (dla studentów) - via Hays

Współpraca: długofalowa

Stawka: 80-95 pln netto+vat/h

Zadania:
  • Projektowanie, wykonywanie testów wydajnościowych
  • Analiza wyników
  • Tworzenie skryptów do testów wydajnościowych
  • Optymalizacja systemów

Wymagania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie w obszarze testów
  • Dobra znajomość narzędzia Jmeter
  • Dobra znajomość języka SQL
  • Dobra znajomość języka Java i/lub C
  • Chęć nauki i poszerzania wiedzy
  • Angielski poziom B1/B2

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B lub umowę zlecenie (studenci)
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland