Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2018.

QA Engineer

Poznań, wielkopolskie

HAYS IT & Telecom

Opis stanowiska pracy

QA Engineer
Poznań
NR REF.: 1112102

Twoja następna firma

Dla naszego Klienta - dostawcy rozwiązań informatycznych dla klientów z branży ubezpieczeniowej poszukujemy kandydatów na stanowisko QA Engineer

Twoje następne stanowisko

Zespół QA zlokalizowany w Poznaniu obsługuje całą Europę. Do głównych zadań będzie należało opracowanie dokumentacji testowej i testów w oparciu o wymogi formalne, jak i nieformalne w komunikacji z programistami i managerami produktu; opracowanie, wykonanie i utrzymanie głównie automatycznych skryptów testowych; identyfikacja i zgłaszanie błędów; bliska współpraca z członkami zespołu projektowego.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Poszukujemy kandydatów, którzy mają już doświadczenie w tworzeniu scenariuszy testowych i przeprowadzaniu testów; doświadczenie w pracy z narzędziami automatyzującymi testy (Selenium, Ranorex); doświadczenie w pracy z bazami danych, z narzędziami do kontroli wersji oraz z analizą systemową. Wymagana jest także komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Co zyskujesz?

Nasz klient oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, nowoczesne biuro zlokalizowane w Poznaniu, udział w innowacyjnych projektach dla największych klientów z branży ubezpieczeniowej z użyciem najnowszych technologii zarówno w kraju jak i za granicą; opieka medyczna, ubezpieczenie, obiady, świeże owoce.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Dywizja skupia się na kompleksowej obsłudze firm z sektora telekomunikacji oraz... technologii informatycznych. Nasza oferta usług rekrutacyjnych skierowana jest przede wszystkim do producentów oprogramowania i rozwiązań hardware'owych, integratorów, firm świadczących usługi informatyczne, call center oraz operatorów i dostawców usług telekomunikacyjnych. Obsługujemy również działy IT w firmach, m.in. z branży finansowej,produkcyjnej i FMCG.
Prowadzimy rekrutację na wymagające stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Nasza praca oparta jest na branżowym doświadczeniu konsultantów oraz dogłębnej i aktualnej wiedzy o rynku pracy w sektorze informatycznym i telekomunikacyjnym. Bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami w dziedzinie IT i telekomunikacji pozwala nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Realizując usługi dla naszych Klientów, koncentrujemy się na dostosowaniu usługi do rzeczywistych potrzeb Klienta i przedstawieniu najlepszych kandydatów na dane stanowisko.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy