Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/08/2018.

QA Engineer

Bytom, śląskie

Sage Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • projektowanie, tworzenie i wykonywanie testów ręcznych oraz automatycznych
  • tworzenie dokumentacji testowej oraz raportów dokumentujących wyniki testowe
  • analiza dokumentacji technicznej

Oczekujemy:

  • doświadczenia w przygotowywaniu specyfikacji testów, scenariuszy testowych oraz dokumentowania wyników testów
  • znajomości języka angielskiego umożliwiającą komunikację
  • zdolności analitycznego myślenia
  • doświadczenia zawodowego w środowisku komercyjnym

Oferujemy:

  • pracę dla jednej z największych w Europie firm IT
  • ciekawe i ambitne wyzwania oraz odpowiedzialne zadania
  • doskonałą i zrelaksowaną atmosferę pracy
  • pracę w ramach większego zespołu z centralą w Dublinie
  • możliwość rozwoju w nowocześnie zarządzanej międzynarodowej korporacji

Jesteśmy czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem na rynku... dostawców rozwiązań dla małych i średnich firm.

Od ponad 20 lat dostarczamy polskim firmom, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązań ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej. Wspieramy klientów i doradzamy im, aby ułatwić skuteczne prowadzenie biznesu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Konsulting , Praca IT - ERP , Praca IT - Bazy danych