QA Engineer (Selenium/TestNG)-100% zdalnie

Cyclad Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: rozwiązania do analizy danych
  • Lokalizacja: 100% zdalnie, możliwość pracy w biurze w centrum Warszawy
  • Projekt: długofalowa współpraca, obecnie realizowany projekt dedykowany jest dla branży medycznej,
  • Testy automatyczne (20%)/manualne (80%)
  • Technologie: Selenium, TestNG, Java, JIRA, Jenkins, Agile/Scrum, BitBucket, PostgreSQL, MySQL, AWS
  • Wynagrodzenie: 9 000- 14 000 PLN netto +VAT (B2B) / 8 000- 12 000 PLN brutto (UoP)

Zadania:

  • Udział w pełnym cyklu rozwoju oprogramowania
  • Zapewnianie jakości wytwarzanych produktów,
  • Testy manualne
  • Opracowywanie i utrzymanie skryptów do automatyzacji testów z wykorzystaniem Selenium i TestNG
  • Opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów,
  • Współpraca z zespołem scrumowym w celu rozwiązania ewentualnych błędów

Oczekiwania:

  • 2-3 lata doświadczenia w testowaniu oprogramowania obejmujące wykonywanie testów automatycznych
  • Przynajmniej podstawowe doświadczenie z Selenium WebDriver, Java, SQL (TestNG mile widziany)
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji webowych jak i mobilnych
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Doświadczenie z AWS
  • Znajomość PostgreSQL/MySQL

Oferujemy:

  • Pracę w wielonarodowym i multidyscyplinarnym środowisku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premię roczną uzależnioną od wyników
  • Ubezpieczenie podróżne
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Przyjazne środowisko pracy, w którym zespół jest nagradzany za sukces
  • Możliwości podróży międzynarodowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.