QA ENGINEER / AUTOMATION TESTER

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Workforce Logiq dla swojego Klienta w Krakowie, będącego liderem nowoczesnego sektora logistycznego w Polsce, poszukuje kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • projektowanie, planowanie i wykonywanie automatycznych testów,zgłaszanie i monitorowanie wykrytych błędów (JIRA),
  • dbanie o wysoką jakość oprogramowania i nadzór nad jego poprawnym działaniem.

Wymagania

  • znajomość języka programowania Python,
  • praktyczne doświadczenie z narzędziem Selenium,
  • doświadczenie w tworzeniu testów automatycznych aplikacji webowej,
  • wysoka kultura pracy,
  • dbałość o szczegóły,
  • znajomość zagadnień zapewnienia jakości aplikacji.

Mile widziane:

  • znajomość języka programowania Java,
  • znajomość narzędzi CI/CD (Jenkins/Team City).

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o startup’owej atmosferze
  • specjalnie przygotowany cykl szkoleniowy,
  • dofinansowanie badań lekarskich, karta OK System, dofinansowanie kursów językowych, bilety do kina i teatru
  • elastyczny czas pracy, możliwość wyjazdów zagranicznych
  • oraz wiele, wiele innych oryginalnych benefitów :)

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy