QA Engineer (100% zdalnie)

Power Media

Zielona Góra, lubuskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Zielona Góra

Dla naszego Klienta – Softwarehouse’u prężnie działającego w Europie, głównie krajach niemieckojęzycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko QA Engineera. Flagowym produktem firmy jest serwis internetowy, który pozwala samodzielnie tworzyć i konfigurować aplikacje mobilne z gotowych modułów w przeznaczonym do tego konfiguratorze.

Miejsce pracy: Łódź lub 100% zdalnie

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości oprogramowania
  • Przeprowadzanie testów automatycznych i manualnych aplikacji mobilnych oraz webowych
  • Tworzenie przypadków testowych
  • Sporządzanie dokumentacji funkcjonalnej oraz technicznej

Klient oferuje:

  • Współpracę w oparciu o dowolną formę: Umowa o pracę, B2B, Umowa zlecenie
  • Elastyczny czas pracy (dowolne godziny – warunkiem dotrzymanie deadline projektu)
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej lub hybrydowej
  • Pakiet medyczny oraz ubezpieczenie zdrowotne
  • Imprezy integracyjne

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia w automatyzacji
  • Znajomość języka TypeScript/JavaScript
  • Teoretyczna oraz praktyczna wiedza z dziedziny testów manualnych
  • Doświadczenie w mobilnym oraz webowym QA
  • Doświadczenie w pisaniu testów funkcjonalnych, integracyjnych oraz wydajnościowych
  • Praktyczna znajomość narzędzi automatyzacji (Selenium, Protractor, Cucumber, Appium, Cypress)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Mile widziane:

  • Znajomość narzędzi Continuous integration (Jenkins, CircleCI, Travis, Bamboo) oraz Git/Bitbucket
  • Doświadczenie z systemami namierzania błędów oprogramowania (Sentry, Crashlytics)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media