QA Automation Engineer

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta międzynarodowego centrum R&D zajmującego się rozwiązaniami z zakresu IT, IoT, elektroniki, mechaniki oraz dokumentacji technicznej, aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: QA Automation Engineer.

Na powyższym stanowisku będziesz odpowiedzialny za automatyzację testów nad aplikacjami webowymi/mobilnymi. Szereg projektów, dla Klientów z różnych branż (energetyczna, home automation, płatności mobilne etc.) zapewni dynamikę Twojej pracy oraz umożliwi rozwój posiadanych kompetencji.

Jeśli posiadasz min. 2-letnie doświadczenie z zakresu automatyzacji testów dla aplikacji webowych oraz wiedzę na temat Selenium i Robot Framework ta oferta dedykowana jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania

  • Oczekujemy doskonałej znajomości Pythona oraz języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z CI będzie Twoim dodatkowym atutem

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą się... w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy