QA Analyst (Test Automation-100% zdalnie)

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Branża: rozwiązania do analizy danych w branży Retail
  • Lokalizacja: 100% zdalnie, możliwość pracy w biurze w centrum Warszawy
  • Testy automatyczne (80%)/manualne (20%)
  • Technologie wykorzystywane na projektach: C#/Java/JS, Selenium WebDriver, Cypress, Postman, MS SQL Server, Windows, Azure Devops
  • Wynagrodzenie: 9 000- 14 000 PLN netto +VAT (B2B) / 8 000- 12 000 PLN brutto (UoP)

Obowiązki:

  • Wykonywanie testów manualnych (20%) i automatycznych (80%) aplikacji webowej
  • Analiza i ocena wymagań
  • Monitorowanie oraz dbanie o wydajność aplikacji
  • Kontakt z rozwiązaniami DevOps
  • Współpraca z użytkownikami w celu zapewnienia sprawnej komunikacji oraz i rozwiązania problemów

Oczekiwania:

  • Min. 2-3 lata doświadczenia w testach automatycznych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie w obszarze testów manualnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

  • Pracę w wielonarodowym i multidyscyplinarnym środowisku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premię roczną uzależnioną od wyników
  • Ubezpieczenie podróżne
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Przyjazne środowisko pracy, w którym zespół jest nagradzany za sukces
  • Możliwości podróży międzynarodowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.