Python Tools Developer

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Jeśli lubisz programować w języku Python i niekoniecznie interesują Cię aplikacje webowe...

Jesteś zainteresowany/a rozwojem w obszarze budowania narzędzi do szerokopojętej automatyzacji w środowisku nowych technologii...

...to mam dla Ciebie ciekawą ofertę współpracy w jednej z wrocławskich firm współtworzących rozwiązania dla lepszego jutra :)

Python Tools DeveloperMiejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Programowanie narzędzi, frameworków i skryptów automatyzujących;
  • praca z wewnętrznym klientem, na potrzeby międzynarodowej organizacji technologicznej (R&D);
  • możliwość rozwoju w kierunku DevOps;
  • praca w duchu Test Driven Development w środowisku Linux/Unix/Android;
  • bieżąca współpraca z zespołem w Wielkiej Brytanii oraz w Polsce (kilkuosobowe zespoły lokalne).

Oczekiwania:

  • Przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe w programowaniu Python;
  • podstawowa wiedza z zakresu Linux (shell-scripting);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana praktyczna znajomość REST API oraz  doświadczenie na podobnym stanowisku, związanym z automatyzacją z wykorzystaniem języka programowania Python.

Oferujemy:

  • Bezpośrednią współpracę z działem R&D międzynarodowej firmy technologicznej;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • rozwój zawodowy w obszarze DevOps i programowania Python, zgodny z preferencjami (zespół łączy kompetencje testerskie, administracyjne i programistyczne);
  • dedykowane szkolenia i rozwój kompetencji, zgodnie z indywidualnymi potrzebami;
  • praca dla wewnętrznego użytkownika na użytek firmy dla której środowisko pracy jest elementem krytycznym - liczy się przydatność i jakość a nie tylko szybkość dostarczenia rozwiązania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.