Python/NodeJS Developer

NBC Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

Miejsce pracy: Kraków

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Zadania:

  • tworzenie solidnego i skalowalnego repozytorium treści dużego systemu CMS,
  • praca nad rozwojem nowych i obecnych funkcji systemu, poprzez mikroserwisy backendowe działające w chmurze (NodeJS i Python), oraz warstwę bazy danych (Postgres, Cassandra, SOLR i Redis),
  • automatyzowanie testów funkcjonalnych i jednostkowych,
  • monitorowanie rozwiązań przy użyciu zaawansowanego systemu monitoringu,
  • usuwanie awarii i eliminowaniem źródeł ich występowania.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość asynchronicznego programowania w językach Python (Tornado) i/lub JavaScript (Node.js),
  • dobra znajomość baz danych (Postgres, Cassandra),
  • doświadczenie w używaniu systemu kontroli wersji Git,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

  • doświadczenie przy tworzeniu systemów zarządzania treścią,
  • znajomość technologii Big Data (hdoop, kafka),
  • znajomość SOLR,
  • doświadczenie w używaniu systemów Continuous Integration,
  • znajomość zwinnych metodyk SCRUM.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę Multisport,
  • Medicover,
  • opiekę Menadżera Kariery,
  • elastyczne formy zatrudnienia,
  • różnorodne projekty,
  • inne...

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.