Python Developer

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska
Na czym pracujemy?

Python 3
Flask / Falcon /
CherryPy / Pyramid
Celery
SQLAlchemy
SQL
Pytest
PL/pgSQL
Linux
RabbitMQ
Redis
HTML
JavaScript
Amazon Web Services
Jako programista Python:

Dołączysz do doświadczonego zespołu pracującego w kulturze DevOpsowej, w którym każdy bierze aktywny udział we wszystkich etapach wytwarzania oprogramowania
W swojej pracy spotkasz się z Continuous Integration i Continuous Delivery
Zdobędziesz doświadczenie w budowaniu aplikacji typu cloud native
Będziesz mógł uczestniczyć i/lub tworzyć warsztaty m.in. o architekturze, mikroserwisach, DevOps oraz korzystać ze wspólnych przygotowań do certyfikacji Microsoft i Amazon
Trochę o Tobie:

Oferujemy:

Finansujemy certyfikaty
Wewnętrzne warsztaty i szkolenia
Dowolna forma zatrudnienia
Elastyczne godziny pracy
Zajęcia językowe
Pakiet relokacyjny
Multisport
Prywatne ubezpieczenie medyczne
Pakiet szkoleń miekkich
Godzina w tygodniu na udział w warsztatach
Rozbudowana biblioteka

Masz co najmniej 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych
Bardzo dobrze znasz wzorce projektowe
Znasz co najmniej jeden z frameworków Python: CherryPy/ Falcon/ Flask / Pyramid
Umiesz poruszać się w systemach linuksowych i znasz podstawy sieci komputerowych
Płynnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie (poziom min. B2)
Cechują Cię dobre zdolności komunikacyjne i umiejętność samodzielnej pracy z klientem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media